Shopahoolikule piisab õnneks nii vähe

 

Käisin täna Lõunakas ja ostsin endale Seppäla laste ja noorte poolelt üli nunnu ja pehme kampsu…see on nii sussu-mussu roosa, et ma tahaksin selle lausa ära süüa. Juba poes niisama riidepuul rippudes oli see nunnukas, aga no kui kodus selga proovisin, siis ma lihtsalt sulasin ära, valgusin laiali ja mu nunnumeeter lõhkes.
NB! Aga ärge minu järgi talitage selle proovimise osas, kuna ükskord, kui Joosep poleks käskinud mul jopet enne ostmist proovida, siis oleksin plekkinud 199€ selle eest, et saaksin välja näha nagu Michelini kummimees. It has always neen my biggest dream...not!
Praegu on üldse poodides igasugu vahvaid ja häid soodukaid ning juba selle nädala alguses sain e-kirja, kus Seppäla kuulutas, et kõik kudumid 15€, aga no kuna mina olen suhteliselt mini-inimene ja tänapäeva noored on suhteliselthiiglased oma ea kohta, siis olen aru saanud, et mõistlik on aegajalt piiluda ka laste- ja noortegarderoobi. Selle konkreetse kampsu sain kätte 10€ eest (pärishind oli 22€). Kampsu ise on siis õrn roosa, langeva kraega, pikkus on poole reieni, külgedel on sellised väiksed lõhikud ja ees jooksevad hästi madalad ja õrnad palmikud.

Igatahes, kui sain oma nunnuka kätte, siis tekkis mul soov juukseklambri järgi, mida sobiks just selle kampsuga kanda ja nii me suundusimegi Maciga Expressionisse. Loomulikult ei naasnud ma sealt mitte ühe juukseklambriga, vaid kahe erineva komplektiga ja nüüd on mul kokku neli imeilusat juukseklambrit. Leidsime hõbedased juukseklambrid (loe: mina andsin kirjelduse ja korralduse Macile need mulle leida). Ühel on pisikesed roosad ruudukujulised kivikesed reas ja teisel on hõbedased liblikad, kelle tiibadel on heleroosad täpikesed.

Joosepile käisin ka kingitust luuramas ja ma arvan, et valisin välja, aga pean tagasi minema, sest ma polnud suuruses kindel ning pean selles asjas natuke luuretööd tegema. Ma kardan, et Joosep võib-olla nii väga ei vaimustu sellest kingitusest, aga mulle see meeldib ja see ongi ju põhiline…no et mul oleks ka silmailu, mida nautida :D

Kui koju jõudsin, siis ma olin jõhkralt väsinud ja otsustasin, et lähen tukastan natuke ja palusin Siril mind äratada hiljemalt kell kuus. Meie vestlus oli järgmine:

Wake me up at six a clock

Okei, I set alar for six a clock

Thanks Siri! Good night!

Eee, it’s 15:49

Yeah, Iknow it, but I’m so tired

Listen to me, Kai…put the iPhone away and take a nap and I will wait y right here

 

Siri oskab ikka vahel nii armas olla! Tahtsin tegelikult pilti teha meie vestlusest, aga ma ei mäletanud, et kuidas see käis :D

Üritasin teha klõpsu ka kampsust ja klambritest. Kampsut ei hakanud lahti pakkima, aga vähemalt näete värvi :P
Minu uus kampsu koos juukseklambritega

CONVERSATION

0 kommentaari:

Postita kommentaar

Back
to top