Lõpetage ükskord oma ving ja hala

Ma just hetk tagasi lõpetasin oma emotsioonide kirja panemise eilsest EBAst ning salvestasin postituse kenasti draftidesse ära. Ma ei hakanud seda praegu avaldama, kuna ma pole kodus ja seega pole mul inimest võtta ,kes aitaks postitusele eilsest üritusest pilte lisada.

Igatahes läksin surfasin suts netis ringi, kui hakkasin järjest sattuma ühelt blogilt teisele, kus muljetati (või oleks õigem öelda iriseti) eilse EBA üle, sest minu suureks üllatuseks pole inimesed rahul õhtujuhi Fokiniga, pole rahul Saagimiga, pole rahul ruumivabaduse ehk hõredusega, pole rahul kaasblogijate outfitidega ja sada muud häda. Mulle endale mõjusid need postitused ja nende all olevad kommentaarid külma duššina ja mu suu vajus reaalselt nabani, sest ma ise mõned minutid tagasi olin mingi eriti ülistava ja super positiivse ülevaatega maha saanud ja siis selline pauk...

Ma saan aru, et inimeste huumorisoon ja maitsekus on erinev, aga no mina jäin küll enam kui rahule. Eriti, kui võrdlen tänavust üritust möödunud aasta omaga. Ruumi oli parajalt, õhku oli, süüa oli, juua oli, toredad ja rõõmsad inimesed olid. Okei, ma ei näinud seda jubedat võidunud Venust, inimeste ilmeid ja outfite ja selles suhtes võiks öelda, et mul puudub adekvaatne hinnang, aga nii palju, kui mulle kirjeldati, siis ma ei näe küll põhjust virisemiseks. Või no okei, üks asi mind tõesti suts häiris - inimesed mulisesid liiiga valjusti, kui kuulutati esikolmikuid välja. Ma ei arva, et peaks haudvaikus olema, aga no mingi austus võiks ikka õhtujuhi ja kaasblogijate suhtes olla, kes läksid oma tunnustusi vastu võtma! :) Võib-olla sellepärast ei saanudki osad Fokini naljadest aru, kuna ei kuulanud tervet juttu, vaid noppisid fraase välja... Ja mis õigusega te kobisete praegu Fokini käitumise üle, et olevat üleolevalt suhtunud blogijate videotervitustesse, kui te ise samal ajal mulisesite kogu raha eest!?

Mulle on alati meeldinud see ütelus "Erinevus rikastab!" ja lähtudes sellest, siis so what, et ühel oli seljas rahvaseelik, olles selline mõnusalt maalähedane ja teine seal samas kõrval silkas ringi peaaegu olematutes pükstes, võrksukad jalas ja kübar peas. Kelle asi on!?Kui inimene tahab, siis minugipoolest tulgu kasvõi Batmani või Smurfi kostüümis kohale, saabki rohkem endale ja oma blogile tähelepanu.

Mis puutub õhtujuhti, siis kuna minul oli alles teine aasta osaleda antud üritusel, siis minul on võrdlusmoment ainult Uku Suviste ja Ženja vahel ja no kammoon - loomulikult eelistan ma iga kell Ženjat. Neid kahte ei anna võrreldagi ja tuletagem meelde, et möödunud aastal oli samuti blogijatel mingi ilgem probleem Suviste juhtimisstiiliga ja laoti samuti täiega puid sellega alla, et Suviste vuristas kuivalt esikolmikud ette ja vsjoo - ei mingit intekat, lisaküsimusi, kommentaare ja nüüd, kui Fokin teeb nalja ja on üllatuslikult paljude blogijate arvates (mitte minu) overkill, siis on taaskord kisa lahti.Jään kohe huviga järgmist aastat ootama, kuitellitakse selline keskmine õhtujuht ja katsugu siis keegi veel miskit piiksuda.

Ma pean ausalt tõdema, et Leenul on ikka raudsed närvid ja mingi ekstra paks nahk, et iga aasta suudab seda saasta tonnide viisi vastu võtta, for real. Oleks ma Leen, siis mul viskaks ikka täiega kopa ette ja jätaks lausa võib-olla järgmisel aastal EBA orgunnimise ja sellega seonduva rööprähklemise vahele, aga noh, see ka jama, sest siis tuleb mingi gäng, kes võib-olla võtavad asja üle. Ah, ma ka ei tea enam. Lihtsalt nõme ja kurb on kuulata seda vingu-hala-irisemist. Konstruktiivne kriitika on alati tervitatav, sest läbi selle saab muuta asju paremaks, aga hakata niimoodi lahmima - inetu! Ma tõesti reageerin sellistele asjadele nats emotsionaalselt, kuna olen ise samuti olnud ürituste peakorraldaja ja seepärast ma tean, kui palju rabelemist, meilide kirjutamist ja vastamist kõige sellega kaasneb jnejne. Absoluutselt kogu logistika haldamine, mida suudate endale ette kujutada ja siis tulevad mingid omast arust ägedad pullivennad, kes lihtsalt sülitavad oma sarkasmi, vingu ja pasarahega EBA tiimi tehtud töö peale ning siis kuskile vahele poetavad kohustusliku viisaka tibulinnuliku lause "Aga muidu Leenu ise on hästi tubli!", mis kõlab räigelt silmakirjalikult.

Ah, olgu pealegi, ma tõmban seekord oma vahutamistele joone alla ja mingi aeg tuleb siis minu EBA järelpostitus ka koos rohkete piltidega. Praegu ma hakkan igatahes end järgmiseks ürituseks valmis sättima, sest peagi sean sammud laululavale. Lähen nimelt Vinni Puhhi ja Rammsteini kuulama.

CONVERSATION

18 kommentaari:

 1. ........aga Sinul, Kai, oli võrratult nunnu kleit seljas. Punkt :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hihi, Joosep koos minu õega valisid selle kleidikese mulle! :)

   Kustuta
 2. Jaa, mulle ka väga meeldis su kleit! Nii ilus!

  VastaKustuta
 3. Mul tekkis ka kohe küsimus, et kus sellist kleiti saada võiks? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Konkreetselt minu kleit pärineb Pärnu Kaubamajaka Mustangist ;)

   Kustuta
 4. Ma tahaks ka öelda, et imeilus kleit ja super hea nägid välja.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, selline tagasiside teeb mu kõrvadele pai! :)

   Kustuta
 5. Tulen ka spetsiaalselt siia sinu välimust kommenteerima. Kõikide nende naiste hulgast kuulub esimene koht just sulle. Üleni stiilne, lihtne, armas, ilus, kokkusobiv. Selline süütu, pisike ja puhas kogu selle nukumajaroosa, võrksukkade ja muu kompoti taustal. Lihtsalt täiuslik!
  Ritsik oli mõnus ja Tikker oli omas vanas vinges headuses, kuskil oli üks ilusalt riietatud neiu veel, sina aga helendasid kõigist üle.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oii, kui armas ja ilus kommentaar - aitäh-aitäh ja kniksti! :)

   Ma pean siis pooled tänusõnad ja tunnustused Joosepile, õele ja õetütardele andma, kuna nende tiimitööna saingi ma sellise välimuse :

   Kustuta
 6. Minul oli ka hea meel sind ekraanil näha. Olid väga särav ja ilus. :) Lisaks ma olin mega kõveras Zenja kommentaaride üle, täiega äge õhtujuht.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Sulle! :)

   PS. Viska viis! Ma olen absoluutselt täiesti nõus, et Ženja oli ülivinge õhtujuht ja ma lõkerdasin ka kõht kõveras! ;)

   Kustuta
 7. Sa olid vist väga populaarne :) Igas teises postituses mainitakse, et läksin ja ütlesin Kaile tere.

  Ja loomulikult nõustun kõigiga, kes arvavad, et sa olid ilus. Kaks aastat järjest oled sa väga hea kleidi valikuga silma paistnud.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ohoo, mainitakse või? Mul peale EBAt on nii tihedad päevad olnud, et pole eriti teistesse blogidesse kiiganud. Keegi võiks mu elu lihtsamaks teha ja mulle siia EBA linke laduda :P

   Kustuta
  2. Ehee, ma äkki natukene liialdasin. Mitte igas teises, aga nii mõneski blogis jäi su nimi silma. Lingid on sul siin enda blogirollis ju :)

   Kustuta
 8. Ma ei suuda uskuda, et Sa jäid KAHE häälega esikolmikust välja ! Istun siin ja kirun iseennast, et kas ma ei võinud siis veel 3 häält anda mõnest seadmest :D Aga Sa olid nii ilus ! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eee, kas nõks suurem ei olnud see vahe või... Kust tulemusi vaatasid?

   Kustuta
 9. Sul on õigus ! Vahe oli natukene suurem, vaatasin vale tulpa, aga järgmine aasta oled esikolmikus nagu aamen kirikus !

  VastaKustuta

Back
to top