Ma tahan ka!

Miks küll minuga selliseid toredaid, vahvaid, huvitavaid ja kirjutamisväärseid asju ei juhtu(va. see kala peal hõõrumine)? AH? Mul pole mitte kui midagi niimoodi ju blogisse kirjutada. Ma siis ootan, et midagi ilusat juhtuks...näiteks, et kui ma lähen avan külmiku, et siis näen ka midagi ilusat...
Ahjaa, siiski üks asi minuga hommikul juhtus, aga rahu-rahu, ei midagi ekstreemset, vaid mulle tuli pakk, mille sees oli kolm magnetit, üks reljeefne kaart (ma kahtlustan, et saatja on teadlik minu pimedusest ja et ma kogun magneteid) ja kiri oli ka muidugi, aga kirjasisu on teadmata, sest kui palusin Joosepil kiri ette lugeda, siis teatas, et Tal pole aega ja tormas tööle...isegi viite minutit ei leidnud...mjäu!
Mul pole halli aimugi, et kes mulle saatis selle paki. Kui palusin Joosepit, et ütleks ümbriku peal oleva saatja nime, siis ütles, et Ta ei tea kas tohib öelda...nagu mis mõttes ei tea kas tohib öelda...muidugi tohid...mina luban. Lisas veel lõppu, et see on hea inimene, ou realy? Ma ei arvanudki, et mõni bad ass tahaks mulle pakki saata koos luuletuse ja magnetitega.

PS. Homses Terevisioonis oleme Janetiga platsis ja anname kell 8:40  intervjuu :)

CONVERSATION

3 kommentaari:

  1. Noooooh??? Kas oled nüüdseks teada saanud, kes paki saatis ja mis kaardil kirjas oli või?

    VastaKustuta
  2. Jep, nüüdseks juba tean :P

    VastaKustuta
  3. ja kessssšššššššš siiiiiiiiiiiiis ometiiiiiii?

    VastaKustuta

Back
to top