No mida kulme?!?

Ma kohe ei teagi, kuidas ja kust postitust alustada... Nädalavahetusel käis Linda meil külas. Linda on üks 14-aastane tore, vahva, aktiivne ja rõõmsameelne neiu, kellega tutvusime ühel üritusel. Kuna ma igapäevaselt ei puutu kokku teismelistega, siis sain teada, et tänapäeva noored hoiavad endiselt au sees sõna "normaalne". Kuidas toit maitseb? Normaalne. Kuidas jalutamas oli? Normaalne. Räägid mingi pika jutu ära ja vastuseks saad "päris normaalne"...no mis siis ikka, kui normaalne, siis normaalne.

Lisaks haris Linda, mind rumalukest ja moetut, et millised on tänapäeva teismeliste seas ilusad ja popid kulmud ning millegipärast on mul tuline kahtlus, et mitte ainult teismelised, vaid ka noored naised kannavad selliseid kulme. Kõige lihtsam kirjeldus nendele kulmudele on järgmine: see osa, kus inimesel loomulikult kulm lõppeb, siis sealt peaksite joonistama kulmupliiatsiga pikendused oimukohtadeni ja mitte lihtsalt pikendused, vaid sellise konksu taolise kaarekese allapoole...natuke nagu tagurpidi Nike märk. See on nii kuum teema, et kui sellised kulmud endale hangite, siis põhimõtteliselt kõik uksed on Teile valla. Ou, emme, kas ma saaksin natuke taskukat juurde? Muidugi saad, sest Sul on nii ägedad kulmud. Õpetaja, kas ma võin täna koolist varem ära minna? Muidugi võid, sest Sul on nii lahedad kulmud. Aga õpetaja, kas ma võin üldse täna mitte kooli tulla? Muidugi, selliste kulmudega küsi mida tahes. Kevin, Sinu ma võtan täna endale oma uueks boyfriendiks, sest mul on nii üüber kulmud.

Ma kohe ei tea... Mul on siiralt hea meel, et minu teismeea hullused on möödas, mul on hea meel, et ma tänaval neid kulmufetišeid ei kohta, sest vastasel juhul jookseksin ma lähimasse kommipoodi, kuna arvaksin, et täna on mardipäev... aa ei ole ju, nii et, palun-palun, olge normaalsed (seda sõna peaksite Te ju mõistma) ja peske oma kulmud maha, järgmise mardi- ja kadripäevani on peaaegu aasta veel jäänud ja volbriöö pole ka veel käes. Halloween oli alles hiljaaegu ja karnevali kostüümis pole ka iga päev vaja ringi silgata. Ausalt, tavalised kulmud on ilusad, uskuge mind! :)

CONVERSATION

3 kommentaari:

 1. Kui kellegile arusaamatuks jäi, siis mina pole selliste kulmude kandija (igakasjuhuks ütlen), Kai oli väga üllatunud nendest kulmudest kui ma talle nendest rääkisin. (ma oleks ka) :D sõnaga "normaalne" pole tegelikult asi nii hull. Enda õigustuseks võin öelda, et mina pole süüdi et mu noor aju midagi mõistlikumat vastu ei suutnud öelda :D :D

  VastaKustuta
 2. Igast ahvist kasvab kord inimene :D


  PS. Kinnitan, et ma isiklikult oma pimedate silmadega nägin, et Lindal ei olnud selliseid karnevali sarnaseid kulme maalitud ;)

  VastaKustuta
 3. Oiiiiiiii!!! Väga hea. Järgmine kord, kui hakkad sponsoreid otsima juhtkoerakasutajate ühingu ürituste jaoks, siis ei tee seda meili teel vaid lähed ise kohale. Ja Linda joonistab Sulle need kulmud ka. Muhahahaaa. ja kraami saab piisavalt olema.

  VastaKustuta

Back
to top