Selle nädala parim lause

Selle nädala parim lause kuulub kahtlemata mulle! Nimelt Joosep hakkas isutama öösel kella kahe paiku ahju-juustusaiade järgi ning kuna mina ärkasin miskipärast just sel ajal üles, siis ei jäänud mul muud üle, kui võtta oma soe ja mõnus hommikumantel ning suunduda kööki võikusid vorpima. Palusin, et Joosep tuleks minuga alla korrusele kaasa, sest mina, kes on päris elus pime, kardab pimedust. Kas pole mitte irooniline- pime, kes kardab pimedust... Aga no seeselleks. Kuna Joosep armastab mind, siis tuli kaasa ja lõppvaatus nägi välja järgmine:
Oleme köögis, mina kössitan tooli käsitoel ja põhimõtteliselt magan ja Joosep vorbib endale võileibu teha. Väga ideaalne, aga ma ei mõista, miks ma pidin magamiseks minema kööki ja vahetama mugava pehme voodi tooli käsitoe vastu, mis on kitsas ja kõva ning pole magamiseks just kõige mugavam.
Lõpuks sai Joosep võikud valmis ja pistis need ahju, aga et ooteajal nälga leevendada, siis otsustas teha ühe võileiva niisama ja lisas, et võtab ema rõõmuks saiakontsu. Ma kergitasin natuke oma silmi ja uurisin unesegaselt, et mis mõttes ema rõõmuks...?
Joosep selgitas: "No ema jaoks on see raiskamine, kui saiakontse ära ei sööda ja lastakse ära kuivada."
Mina: "Aga miks te ei võta ühe tühja saiakoti ja ei hakka sinna koguma saia- ja leivakontse ning munakoori. Siis saab need loomadele viia."

Ning nüüd tuleb päeva või lausa nädala parim lause...
Mina: "Kas seal talus, kust piima käite toomas, kas seal on näiteks lehmi?"
Ma ei hakka siia kirjutama, mida Joosep vastas, aga ilmselgelt on seal talus lehmad täitsa olemas, muig.

CONVERSATION

0 kommentaari:

Postita kommentaar

Back
to top