Juht Janet- parim juhtkoer 2013

Üleeile ehk 6. septembril 2013 toimus Tartus Eesti juhtkoerte maavõistlus, kus selgitati välja kaks parimat tandemit, kes lähevad Eestit esindama Lätti, kus kohtuvad omavahel Soome-Eesti-Läti juhtkoerad ja nende kasutajad. Igast riigist on võistlemas kaks parimat ehk kokku kuus võistlejat. Meil Janetiga seisab ees väike reis ja 4. oktoobril võib meile eriliselt pöidlaid hoida! :)
Aga kui rääkida üleeilsest Eesti maavõistlusest, siis oli see paras üllatus, et just mina ja Janet saime parima tulemuse (hip hip hurraa- hip hip hurraa, juhheeii-juhheiii, shallalaalaa) kuna meil oli vastaseks juhtkoerakasutaja, kellel juba kolmas koer ja kes on käinud lugematutel Eesti- ja välisvõistlustel, aga Janetit kiideti järgmistes asjades:
* Parim rantidele mineja;
* Ühtegi suunamuutust ei teinud;
* Okstest ja meelega marsruudile asetatud takistustest viis puhtalt mööda;
* Näitas kõiki rante ja peatus kõikidel ohutussaartel;
* Leidis ukse;
* Kõrvalkond oli täiuslik;
* Oskas keset laia platsi otsida tee välja ja viia mind ilma ütlemata sebrani;
Kokkuvõttes oli Janet tubli ja mina olin ka, et usaldasin teda :) Ostsin väiksele Popsikule suure naturaalse maiustuse ja koju jõudes Janet sai justkui ise ka aru, et ta on millegi suurega hakkama saanud. Tubli tüdruk, mu kullakallis Janet! Kui Lätis ära käime, siis annan teada, et kuidas meil läks. Ega kõige madalam koht mille saada võime on kuues ja isiklikult ma väga ei panusta Läti maavõistlusele kuna seal on väga kõvad vastased, aga pole oluline, mis koha saavutame, sest minu südames on Janet alati nr. 1 :)

CONVERSATION

1 kommentaari:

  1. minu selgeltnägijavõimed ennustavad igaljuhul kohta esikümnes!

    VastaKustuta

Back
to top