Miks on spordirinnahoidjad ühed kasulikud ja vajalikud asjad

Ma tunnen end nagu väike inimolevus, kes alles praegu (oma kahekümnendate lõpus) hakkab avastama maailma tõdesid. Miks meil elekter ära käis? Miks on vaja sportrinnahoidjaid? Mis asi see acro jooga on? Varsti tuleb kindlasti küsimusi juurde, aga seni ma võin rääkida Teile oma vahvast kogemusest ja kenasti ära põhjendada, et miks on sportrinnahoidjad vajalikud ning et need päriselt ka ei ole mingite jõusaali, bodybumpi
, pilatese, jooga beibede eputamisvahend, kes võib-olla ainult moe pärast viskavad selga treeningdressid.
Aga siit tuleb siis minu õpetlik lugu ja äkki aitab see Teid säästa sellisest piinlikust hetkest, mille osaliseks mina sain. Nagu Te siis teate, käisin ma möödunud kolmapäeval acro joogas...kõik oli super ja mui bjen ning kuna see oli minu täiskasvanuea kõige esimene rühmatreening, siis ma ei osanud midagi karta. Kunagi, paaril korral, 14-aastaselt käisin ka muidugi mingisuguses spordiklubis naiste rühmavõimlemises, aga ma olin selle jaoks ilmselgelt liiga noor, kuna tundsin end pisikese putukana, kes on ära eksinud emamammutite territooriumile.
Igatahes acros ma väga midagi karta ei osanud ning kuna ma olen natuke rinnakam, siis juba vaikimisi alati jälgin, et kaksikud kuskilt välja ei pudeneks, aga no seda järgmist olukorda ma tõesti ette ei osanud näha.
Olin Maria jalataldade peal ja lasin ülakeha allapoole ning Mariaga otsisime seda õiget tasakaalupunkti, et harjutust järgmisele tasandile viia, kui kuulen, et Maria küsib:"Kas Sul tuleb välja?"
Ma automaatselt arvasin, et Ta kardab, et ma hakkan kohe oksele, kuna olin peaalaspidi, aga mina vapralt kinnitasin, et minul kõik korras. Mõni sekund hiljem ütles Maria siis uuesti, et kuule Sul ikka tuleb välja (justkui Ta ei usuks mind, et ma tunnen end suurepäraselt, lausa oivaliselt ja et ma ei hakka oma sisikonda välja oksendama). Sain vaevu oma lause lõpetada, kui Maria ütles:"No nüüd tuli küll välja!"
Ma ei saanud kohe esimesel sekundil aru ka, et mis asi mul välja tuli, et ma endiselt tunnen end nagu suurepäraselt ja isegi ei iivelda, kui siis teisel sekundil koitis mulle, et oh Sa raisk, Maria räägib mu tissidest. Ma olin sealt ülevalt nii kärmelt all, et ise ka ei usuks. Hakkasime naerma ja sättisin end ruttu korda ning siis uurisin, et ega keegi ometigi ei näinud, aga õnneks vist ei näinud. Kuigi selles ei saa ka kunagi sada prossa kindel olla, kuna kus tegijaid, seal ka nägijaid.
Edasine acro joogatund nägi välja nii, et Maria koguaeg vahtis mu partiid ja kinnitas iga natukese aja tagant, et kõik on kontrolli all (loe: rinnad püsivad oma kohtadel).

Kui koju jõudsin, siis läksin kohe netti sportrinnahoidjaid Googeldama ja leidsin isegi spetsiaalselt jooga tarbeks disainitud sport bra for yoga. Mul oli suur kiusatus just need tellida, aga ma kohe ei tellinud, kuna mõtlesin alustuseks ja esimeseks proovipartiiks tellida natuke soodsamad ja kuskilt Eestist, kuna mul pole aega oodata 60-päeva, et millal mu rinnahoidjad Tallinna sadamasse purjetavad. Alguses leidsin sobiva sportrinnahoidja Crasydealist, aga kuna seal oli minu mõistuse jaoks segane jutt, siis kirjutasin neile päringu, et sooviks sportrinnahoidjat, mis ei oleks väga kallis ning et kas neil oleks mulle miskit, kuid paraku vastasid, et hetkel ei ole ühtegi sobivat pakkumist. See tundus veidi kahtlane, kuna ma ei täpsustanud ju, et milliseid täpselt tahaksin ja kui Googeldada, siis pakub nende lehelt küll erinevaid spordirinnahoidjaid, et kuidas siis nii enesekindlalt saavad väita, et neil pole mitte ainsatki pakkumist mulle... aga no siis sai lõpuks tellitud Spordimaailmast 11,99€eest ja tellimine oli imelihtne, sest Mac tellis :D
Igatahes reede hilisõhtul tellisime ja pühapäeva lõunaks oli pakk Smardika pakiautomaadis, aga kahjuks ma ei oska veel kommenteerida või rääkida, et kuidas need mul seljas istuvad, kuna Joosep unustab koguaeg peale tööpäeva pakile järgi minna...täna siis uus katse.

CONVERSATION

2 kommentaari:

Back
to top