Suren siin vaikselt

Aga noh, kui on aeg minna, siis on aeg minna, mis muud.

(https://giphy.com/gifs/dt-lXaz13YNwN48E)

Ma olen tegelikult külmetunud. Mina ei tea, kes see loll oli, kes käskis mul üleeelmisel nädalavahetusel Allikukivi Veinimõisa minna lühikese kootud kleidikesega ja õhukese kevad-sügis mantliga. Arvasin, et on piisav ja igati norm, aga ei, oleks ikka pidanud kapipõhjast salli ja kindad ka endaga ühes kaasa haarama. Aga noh, see on kõigest tagantjärele tarkus, mis ei aita mu praegusele enesetunde paranemisele kuidagimoodi kaasa.


Ma sain ikka täiskomplekti - nohu, kinnise nina, kriipiva kurguvalu, köha, peavalu ja et sellest kõigest veel vähe oleks olnud, eksole, siis suurest nuuskamisest sain ma nina alla ka selle nahaaluse vistriku, mis on räme kõva, turses ja punetav. Miinus see, et suurest nohust hakkab mu kolba all pesitsev hall ollus ka juba vaikselt otsi andma.

Kogu see olukord on mu muutnud üpris pahuraks ja turtsuvaks. Ega mul vist ongi ainult kaks äärmust – ma kas olen nii haige, et ei tee piiksugi või sahistan nina luristades mööda elamist ringi, endal silmis äraolev helk ja kurdan kõigile, kes jaksavad mind kuulata (loe: Jossu), kui sitt on mul olla.

Aga ega mul pole aega siin haige olla, sest juba homme hommikul peame me Janetiga olema Karksi-Nuias, kus toimub kultuurikonverents ja ülehomme viibin VKAs, kus teemaks erivajadustega inimeste ligipääsetavus kultuurile. Joosep viib hommikul mu kohale, vähemalt see oli meie algne kokkulepe ja tegelikult kehtib see ka praegusel ajaperioodil, lihtsalt vahepeal oli siin üks indsident, kus ma suutsin oma ketta niimoodi käima tõmmata, et ma lausa keeldusin homsest transpordist. Ma olen nii kõva mutt küll, et vajadusel ise üksinda, juhtkoera abiga, pimedana uude sihtkohta pärale jõuda. Mul on ainult marsruudikirjeldust tarvis and here we go! :DAga nagu eespool loetud tekstist järeldada võisite, siis vahepeal mu püha viha lahtus ja ma andsin Joosepile andeks. Ma ütlen, haiget inimest EI tasu ärritada. #ohmindüllameelsetküll :D

Mis puutub reedesse, siis kui pean Viljandi Kultuuriakadeemiasse pärale jõudma, siis sinna hakkan ma küll pimesi orienteeruma ja seda üliõpilaste kirjelduste põhjal, mida ma palusin neil individuaaltööna teha. Ütleme nii, et kui ma täna neid legende sirvisin, siis ma sain palju naerda, imestuda, nuputada, segadust tunda jms. Aga eks ma kirjutan sellest eksperimendist lähemalt alles siis, kui see läbi.

Ühesõnaga, seetõttu ka mu vähene blogimine – no ei saa lihtsalt, onu Jawsi möla ajab mu peakese veel rohkem kumisema.

CONVERSATION

4 kommentaari:

 1. Fun fact: postitasid sekundipealt kell 00:00:00 :) Head paranemist!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa, märkasin. Oleks tahtnud kasvõi minut enne südaööd postitada, aga no mis seal enam. Nendime lihtsalt fakti, et peale selle, et olen pime, olen ma ka puhta aeglane ;)

   Kustuta
 2. Vaatasin , et algselt räägid Karksi-Nuiast ja pärast Karksist need on erinevad kohad. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tean. Ma lihtsalt oletasin, et kui korra mainin Karksi-Nuia ära, siis ei pea edaspidises tekstis kogu aeg seda pikka nime välja kirjutama ;)

   Kustuta

Back
to top